Ženske tenisice
U kategoriji Ženske tenisice na ShopStyle.hr pronađite moderne, udobne i kvalitetne modele za svaki dan, slobodno vrijeme, putovanja, trening i urbani ženski stil. Ponuda uključuje casual tenisice, sportske modele, bijele tenisice, platform tenisice, lifestyle krojeve, lagane sezonske varijante i najnovije prijedloge poznatih brendova. Pregledajte aktualne ženske tenisice i odaberite model koji spaja udobnost, trendi izgled, dobar materijal i odličnu cijenu.
Ženske sportske tenisice NISTI plave
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske tenisice LENSI kaki
33.59 EUR 66.99 EUR
Ženske tenisice LIZZE kaki
14.00 EUR 44.99 EUR
Ženske tenisice na platformi TRENDIS
17.00 EUR 54.99 EUR
Ženske sportske tenisice NISTI bijele
30.40 EUR 59.99 EUR
Ženske sportske tenisice PEARLSTEP
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske sportske tenisice EASYSTEP crne
17.00 EUR 54.99 EUR
Ženske tenisice SHINMOVE zelene
24.79 EUR 49.99 EUR
Ženske bež niske tenisice
53.59 EUR 107.99 EUR
Ženske bež tenisice Dstreet
26.39 EUR 53.99 EUR
Bijele ženske tenisice Dstreet
16.50 EUR 53.99 EUR
Ženske sportske tenisice BLAZERO
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske niske tenisice s platformom
43.19 EUR 86.99 EUR
Ženske tenisice Dstreet ZY0000
43.19 EUR 86.99 EUR
Ženske tenisice na platformi BEIMEI bijele
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske tenisice na platformi MODNIKKI
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske tenisice GLISSWALK
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske krem tenisice
26.39 EUR 53.99 EUR
Bijele ženske niske tenisice
26.39 EUR 53.99 EUR
Ženske niske tenisice
26.39 EUR 53.99 EUR
Ženske tenisice na platformi KITNOT
36.79 EUR 73.99 EUR
Ženske sportske tenisice NISTI zelene
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske tenisice na platformi KITNOT
36.79 EUR 73.99 EUR
Ženske sportske tenisice NISTI
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske sportske tenisice BLAZERO bijele
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske tenisice MODERMAX kaki
33.59 EUR 66.99 EUR
Ženske tenisice MOTIONA kaki
33.59 EUR 66.99 EUR
Ženske tenisice MODERMAX crne
33.59 EUR 66.99 EUR
Ženske tenisice na platformi STARPAN
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske sportske tenisice RAVIOS bež boje
33.59 EUR 66.99 EUR
Sportowe sneakersy damskie RUNLUX czerwone Dstreet
33.59 EUR 66.99 EUR
Buty damskie Dstreet ZY0000
43.19 EUR 86.99 EUR
Ženske crne sportske tenisice Dstreet
33.59 EUR 66.99 EUR
Ženske crne tenisice CITYWAY
24.79 EUR 49.99 EUR
Ženske sportske tenisice SPARKSOLO bež boje
26.39 EUR 53.99 EUR
Ženske sportske tenisice SPARKSOLO
26.39 EUR 53.99 EUR
Ženske tenisice na platformi NOXSTEP, bijele
26.39 EUR 53.99 EUR
Ženske tenisice na platformi STREETLY, bež boje
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske bež tenisice s debelim potplatom
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske tenisice na platformu HYPERWAY crne
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske crne tenisice NEWSTREET
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske tenisice DYNAMICA crne
33.59 EUR 66.99 EUR
Ženske tenisice na platformu TRENDIS bijele
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske sportske tenisice RETRODA zelene
33.59 EUR 66.99 EUR
Ženske sportske tenisice RETRODA
33.59 EUR 66.99 EUR
Ženske tenisice na platformi RIFII
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske tenisice na platformi LALANDRA, bež boje
36.79 EUR 73.99 EUR
Ženske tenisice na platformi TRENDIS
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske sportske tenisice RUNKIK
43.19 EUR 86.99 EUR
Ženske bež tenisice RUNKIK
43.19 EUR 86.99 EUR
Ženske sportske tenisice RUNKIK bijele
43.19 EUR 86.99 EUR
Ženske sportske tenisice DOMINI
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske sportske tenisice KICKON bijele
39.99 EUR 79.99 EUR
Ženske sportske tenisice SNIKARI srebrne boje
31.99 EUR 63.99 EUR
Ženske sportske tenisice SNIKAR bijele
31.99 EUR 63.99 EUR
Ženske sportske tenisice SNIKAR crne
31.99 EUR 63.99 EUR
Ženske sportske tenisice SNIKAR crvene
31.99 EUR 63.99 EUR
Ženske tenisice EASYPACE bež boje
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske tenisice na platformi NOXSTEP
26.39 EUR 53.99 EUR
Ženske sportske tenisice SNIKAR bež boje
31.99 EUR 63.99 EUR
Ženske tenisice na platformi NOXSTEP
26.39 EUR 53.99 EUR
Ženske sportske tenisice na platformi AIRBOOS
30.39 EUR 59.99 EUR
Crne ženske tenisice s debelim potplatom
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske tenisice DYNAMICA
33.59 EUR 66.99 EUR
Ženske zlatne tenisice ROYALFIT
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske sportske tenisice LUXORUNS bijele
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske tenisice na platformi AIRBOOST
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske srebrne tenisice GLISSWALK
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske sportske tenisice RUNWIN zelene
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske sportske tenisice LUXORUNS
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske tenisice STEPLIFT, zlatne
64.79 EUR 129.99 EUR
Ženske bež tenisice na platformi SPORTLITE
30.39 EUR 59.99 EUR
Sneakersy damskie LETUR ciemnobeżowe Dstreet
19.99 EUR 39.99 EUR
Ženske bež tenisice CILLE
23.19 EUR 46.99 EUR
Buty damskie JUNCO beżowe Dstreet
23.19 EUR 46.99 EUR
Sneakersy damskie MEILA czarne Dstreet
26.39 EUR 53.99 EUR
Sneakersy damskie MEILA czarno-zielone Dstreet
26.39 EUR 53.99 EUR
Ženske tenisice DAYTON ružičaste
30.39 EUR 59.99 EUR
Ženske tenisice DStreet Tonis
33.59 EUR 66.99 EUR
Ženske tenisice LESI bijele
33.59 EUR 66.99 EUR
Ženske bijele tenisice SILLY
33.59 EUR 66.99 EUR
Ženske tenisice CELION ružičaste
33.59 EUR 66.99 EUR
Ženske sportske tenisice FLEXIMOT bež boje
22.00 EUR 69.99 EUR
NENSY Ženske cipele Crni Dstreet
19.50 EUR 61.99 EUR
Buty damskie ELISA khaki Dstreet
12.50 EUR 39.99 EUR
Ženske tenisice DStreet
33.59 EUR 66.99 EUR
Ženske tenisice na platformi BEIMEI
30.40 EUR 59.99 EUR
Ženske tenisice SHINMOVE zlatne
24.79 EUR 49.99 EUR
Kako odabrati prave Ženske tenisice i uskladiti ih s našim dodacima i odjećom .
Bilo da nosite svoj omiljeni par traperica ili nevjerojatne tajice, uvijek možete dodati par zapanjujućih ženskih tenisica. I to s razlogom – modeli tenisica danas su nevjerojatno udobni, a ujedno i vrlo lijepi. Svježe boje, cool printovi, sjajne siluete i originalni naglasci – sve to možete vidjeti u modernim ženskim tenisicama.Prikaz više...
Ženske tenisice više nisu samo cipele za sport; postale su sastavni dio urbanog svakodnevnog stylinga i vješto se uklapaju u uličnu odjeću i haute couture. Današnji stilisti toliko vole ženske tenisice da ih kombiniraju s suknjama, haljinama i uredskim hlačama. Stoga nije ni čudo da su velike ženske tenisice postale univerzalni borac u ženskoj garderobi. Sve se svodi na to koje modele odabrati i s čime ih kombinirati. Od klasičnih ženskih sportskih tenisica iz Nikea, Balenciage i Conversea do dizajnerskih modela Tommyja Hilfigera, Pepe Jeansa i s.Olivera – u ShopStyle.hr pronaći ćete zaista sve po odličnim cijenama. Evo koje ženske tenisice možete imati u svom ormaru i kako ih kombinirati s različitim odjevnim kombinacijama kako biste bili u trendu i osjećali se ugodno tijekom dugih dana.

Ženske tenisice - niske
Ženske tenisice za tenis
Modeli ženskih tenisica su niski, lagani i s ravnim potplatima. Možete pronaći platnene i kožne ženske tenisice. Postale su jedne od omiljenih sportskih cipela za svakodnevno nošenje i lako ih možete kombinirati, primjerice, s trapericama, majicom i sakoom.
Ženske tenisice za trčanje
Modeli ženskih tenisica i tenisica za trčanje postali su popularni još 70-ih godina, s pojavom trčanja. Imaju jasno prepoznatljiv izgled – potplati su im viši straga i imaju lagane hvataljke za bolju vuču. Takve ženske tenisice možete nositi s omiljenim sportskim tajicama i hlačama, ali dobro bi izgledale i u neobičnijoj kombinaciji, primjerice, s bijelim trapericama i balonerom.

Ženske tenisice
Ležerne ženske tenisice
U sve raznolikijim kolekcijama ženskih tenisica velikih proizvođača, veliki udio zauzimaju urbane ženske tenisice s potpuno drugačijim stilom. Uspješno kombiniraju prepoznatljiv oblik sportske obuće s dizajnerskim rješenjima lifestyle dizajnera. U takvim ženskim tenisicama možete pronaći neočekivane detalje poput dlake, šljokica, smiješnih ili životinjskih otisaka, te visokih platformi koje će vašem svakodnevnom stajlingu dodati prstohvat ženskog šarma.
Tenisice na ženskoj platformi
U 90-ima su se pojavile impresivne tenisice na ženskoj platformi. Iako nisu pogodne za trening, omogućavaju hrabrom ulasku u urbani stil djevojaka koje žele izdvojiti iz gomile. To je upravo ono što modeli tenisica na platformi rade i danas.

Tenisice na ženskoj platformi
Ženske visoke tenisice
Visoke ženske tenisice su apsolutni klasik. Stvorene kao košarkaške cipele, prve su ušle u urbani stil i desetljećima nisu napuštale modnu scenu. Možete ih nositi s trapericama, haljinama, traperom i kožnim jaknama... Općenito, visoke ženske tenisice možete kombinirati s gotovo svime što nosite u svakodnevnom životu.
Ženske tenisice Niske
Niske ženske tenisice neophodne su za svaku žensku garderobu. Djevojke danas toliko vole ove udobne cipele da ljeti često zamjenjuju čak i sandale. Nešto grublje ženske tenisice savršen su izbor za traperice, haljine i suknje s natpisima i uzorcima, a raznolikost u njihovim siluetama omogućava vam da odaberete model koji se savršeno uklapa u vaša stopala.

Ženske tenisice - visoke
Ženske tenisice s haljinom ili suknjom
Kada nosite ženske tenisice s omiljenom haljinom ili suknjom, stvarate sjajan ležeran izgled. Tako čak i glamuroznu haljinu možete pretvoriti u prikladnu odjeću za dnevne šetnje. Možete kombinirati šareniju haljinu s jednobojnim tenisicama ili dodati boju i naglasak svojoj jednobojnoj haljini. Svoje omiljene sportske cipele možete nositi s kratkim i maksi haljinama, a savršen izbor su modeli s razrezima koji stvaraju prekrasan kontrast između ženstvenosti i dječačkog izgleda. Ako ste pozvani na ljetni događaj, preporučujemo da ih kombinirate s elegantnijom haljinom i bijelim ženskim tenisicama. Ako u tom slučaju odaberete tenisice na platformi, one vam mogu dodati još nekoliko centimetara visine bez nošenja štikli.
Ženske tenisice s kratkim hlačama
Kada obučete kratke hlače s niskim tenisicama, noge će vam izgledati još duže i impresivnije. Odaberite tekstilne ženske tenisice izrađene od lagane tkanine kako biste postigli udobnost ravnih cipela i osjećaj svježine prilikom nošenja. Rezultat će vas oduševiti – osjećat ćete se kao malo dijete, a istovremeno ćete zračiti seksi, ženstvenim i razigranim izgledom.

Ženske tenisice s kratkim hlačama
Ženske tenisice za ured
Mnogi uredi posljednjih su godina usvojili labaviji pristup odjeći, a iznenadili biste se koliko lako lijepe ženske tenisice mogu uklopiti u ormar za radnu odjeću, bilo elegantnu ili ležerniju. Važno je da ih pravilno odaberete. Preporučljivo je nositi modele koji nemaju previše sportski izgled. Tenisice pogodne za uredsku odjeću su jednobojne i jednostavne, najčešće u bijeloj, crnoj ili tamno plavoj boji. Stručnjaci preporučuju tenisice od antilopa ili kože koje izgledaju profinjenije. Također mogu imati masivniju petu i zaobljene prste kako bi dodale lijep stilski zaokret. Uparite ove sjajne cipele s elegantnim trapericama, ako to dopušta dress code u uredu, ili s hlačama za cigarete.
Brendirane ženske tenisice
Osim što birate lijepe i prikladne ženske tenisice za svoju odjeću, važno je odabrati kvalitetu kako biste u njima mogli uživati dulje. Brendirane ženske tenisice koje ćete pronaći u ShopStyle.hr katalogu potpisane su od strane dizajnera poznatih brendova poput Karla Lagerfelda, Tommyja Hilfigera, Levi'sa, Vansa, Conversea i Huga, koji nude originalan izgled i prepoznatljiv stil. Savršeno se uklapaju u vaš omiljeni urbani stil i jamče elegantniji izgled. U našim ponudama također ćete pronaći brendirane ženske tenisice velikih imena iz sportske industrije poput Nikea, Adidasa i File, koje donose udobnost prave sportske obuće u savršenoj kombinaciji sa stilom. Pogledajte sve ženske tenisice na ShopStyle.hr i odaberite parove koji odgovaraju vašim raspoloženjima i omiljenim odjevnim kombinacijama. Odaberite tekstilne ženske tenisice za ljetne dane, dok su kožni modeli idealni kada vam je potrebna dodatna toplina ili profinjeniji izgled.

Ženske tenisice - brendirane
Ženske tenisice
Ženske tenisice i tenisice za trčanje
Ležerne ženske tenisice
Tenisice na ženskoj platformi
Visoke Ženske tenisice
Niske Ženske tenisice
Ženske tenisice s haljinom ili suknjom
Ženske tenisice s kratkim hlačama
Ženske tenisice za ured
Brendirane ženske tenisice
